Jaka jest moja przeglądarka?


 Twoja przeglądarka internetowa to:
 

Przeglądarka nierozpoznana


Wersja:Instrukcja
Na tej stronie nic nie musisz robić, gdyż jest ona informacyjna i od razu po wejściu, sprawdza jaką masz zainstalowaną przeglądarkę internetową (oraz jej wersję) w swoim komputerze lub na urządzeniu mobilnym. Oczywiście sprawdza tylko przeglądarkę, którą aktualnie przeglądasz tą stronę.


Przeglądarki internetowe

Rodzajów przeglądarek internetowych jest kilkadziesiąt jak nie więcej, ale tak naprawdę tylko 6 z nich jest najpopularniejszych, które używa 99% internautów. Są to Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, Microsoft Edge i Samsung Internet Browser (tylko urządzenia mobilne). Oczywiście istnieją jeszcze jakieś poboczne odmiany np. Opera Mini, która jest przeznaczona na urządzenia mobilne, ale generalnie silnik główny jest ten sam. Dlatego narzędzie na tej stronie wykryje Twoją przeglądarkę, tylko jeśli masz zainstalowaną jedną z tych sześciu najpopularniejszych. Do tego poniżej wyświetla wersję oprogramowania do przeglądania internetu.

Co do samych przegldarek internetowych, można śmiało powiedzieć, że w obecnych czasach jest, są to chyba najpopularniejsze programy używane na komputerach, laptopach czy urządzeniach mobilnych. Za ich pomocą przeglądamy swoje ulubione strony internetowe, media społecznościowe i wszystko inne dostępne przez sieć web. Z tego też względu warto dbać, aby w systemie mieć zawsze najbardziej aktualną wersję przeglądarki. Aktualizacje poprawiają działanie i łatają wiele dziur i luk w kodzie aplikacji. Jeśli masz starą wersję przeglądarki, to łatwiej zainfekować swój komputer szkodliwym oprogramowaniem.