Sprawdzanie imienin po imieniu
Przedstawiamy narzędzie do sprawdzania dat imienin po wpisaniu imienia. Zostało ono stworzone, głównie z myślą o przyszłych rodzicach, ale nie tylko. Chcesz sprawdzić kiedy Twoje dziecko będzie miało imieniny? A może po prostu chcesz się dowiedzieć w jakie dni w roku i w jakich miesiącach imieniny masz Ty lub ktoś z Twoich znajomych/rodziny? Ten generator Ci w tym pomoże.

Wpisz w okienko dowolne imię, które chcesz sprawdzić. Może być Twoje lub kogoś z bliskich czy przyjaciół, albo takie, które chcesz nadać swojemu nowo narodzonemu dziecku. Po wpisaniu imienia, klikasz w Sprawdź. Po chwili wyskoczą Ci propozycje dni i miesięcy, w jakich dane imię obchodzi swoje święto. Ważne! Przy wpisywaniu imion należy podać imię pełne, a nie jego zdrobnienie. Przykład: Wpisujemy np. Anna, a nie Ania, Katarzyna, a nie Kasia, Kazimierz, a nie Kazik.

Imienin dla danego imienia może być kilka, kilkanaście lub jedno w roku. Wszystko zależy od jego popularności, ale również od imion osób Świętych występujących jako wspomnienie np. Anna od św. Bartłomieja, Jan od Jana Chrzciciela, Magdalena od św. Marii Magdaleny itp.