Losowanie filmów
Losowanie filmów to automat, który wylosuje dla ciebie produkcję z określonej kategorii, którą możesz obejrzeć. Przychodzi weekend, spotkanie ze znajomymi, nie masz ochoty nigdzie wychodzić lub wręcz przeciwnie urządzasz wieczór filmowy albo po prostu masz ochotę coś obejrzeć i nie wiesz jaki film obejrzeć? Powyższe narzędzie Ci w tym pomoże. Stworzyliśmy generator zawierający zbiór wszelkiego typu filmów różnych gatunków. Wylosujesz go tu z takich kategorii jak:

- akcja,
- animacja,
- biograficzny,
- dramat,
- familijny,
- fantasy,
- horror,
- komedia,
- kryminał,
- melodramat,
- przygodowy,
- romans,
- science-fiction,
- thriller.

Tworząc generator kierowaliśmy się najciekawszymi według nas kategoriami, z których wybraliśmy filmy najwyżej oceniane i najbardziej popularne pod względem liczby ocen. Znajdują się w nich kinowe hity, zdobywcy Oskarów, Emmy, Złotych Globów i innych nagród, czy produkcje z najsławniejszymi, ale również i mniej znanymi aktorami, a także z dawniejszych lat, ale o których nie da się zapomnieć lub koniecznie trzeba zobaczyć.

Chcąc wylosować film, wybierz z rozwijanej listy interesującą cię tematykę (gatunek) np. komedia, po czym kliknij przycisk   Losuj  . Gdy to zrobisz pojawi się losowy tytuł. Przy każdym wylosowanym filmie w nawiasie znajduje się rok produkcji oraz czas jego trwania. Gdy będziesz chciał wylosować inny lub z innej kategorii, żaden problem. Po prostu losujesz jeszcze raz, aż do skutku.

Warto mieć na uwadze, że dany tytuł może się powtórzyć w dwóch różnych kategoriach, bo przecież możesz trafić na film, który kwalifikuje się do więcej niż jednego gatunku np. Dramat/Thriller.