Losowanie Tak / Nie
Powyżej przedstawiamy ciekawy generator, za pomocą którego wylosujesz odpowiedź twierdzącą - TAK lub odpowiedź negującą - NIE. Losować można dowolną ilość razy.
Dla czytelności wynik, perezentowany jest na wizualnym tle, TAK na zielono, a NIE na czerowno. Są to dość intuicyjne kolory, gdyż pozytywne dane czy informacje, podaje sie często zielonym kolorem, natomiast złe, ujemne kolorem czerwonym.

A do czego można użyć takiego generatora?

Zastosowań może być wiele. Często gry planszowe czy logiczne (również w wersji online), wymagać mogą od Ciebie losowego wyboru lub decyzji. Mało tego, samemu można taką gre wymyślić i potem używać naszego narzędzia np. w smartfonie losując odpowiedź.

Można również go użyć do ułatwienia sobie, podjęcia decyzji w życiu. Jeśli chcesz się zdać na los czy zjeść dziś konkretny obiad lub czy obejrzeć wieczorem film, a może przeczytać książke. Niektóre osoby lubią się zdawać na ślepy los przy podejmowaniu różnego typu decyzji, wtedy nie wymagają one dodatkowgo przemyślania czy analizy.

Jeśli chodzicie do szkoły w starszych klasach i macie dobry kontakt z nauczycielami, to możecie tego generatora użyć do podjęcia decyzji o przełożeniu sprawdzianu, czy on będzie (TAK) czy (NIE). Możecie też zadecydować czy jedziemy w tym roku na wakacje nad morze, w góry czy nad jezioro. Generatora możecie też użyć do wybrania ubrań na dziś: włożyć dżinsy, dresy, a może sukienkę... koszulę, t-shirt czy bluzę... Z losowania TAK/NIE możesz korzystać wszędzie i na wiele sposobów.